Aktywny maj w Sołectwie Borowo Młyn

DSC00247

Mieszkańcy sołectwa Borowo Młyn wzięli udział w organizowanym 8 maja 5 Biegu Szpot Swarzędz. Reprezentacja to:

• Aneta Tokarz, Sylwia Stokowska,
  • Katarzyna Stokowska,
  • Mariusz Stokowski (w ogólnej klasyfikacji zajął 418 miejsce  na 3450 biegaczy)
  • Ilona Walczak – w swojej kategorii wiekowej zajęła 8 miejsce
  • Joanna Weinert- Dudzińska- która w swojej kategorii wiekowej zajęła 4 miejsce.
  • Arkadiusz Włodarczyk

14 maja w Pobiedziskach na I Biegu Charytatywnym „Dla Ciebie” wystartowała Ilona Walczak, która zajęła pierwsze miejsce wśród kobiet.

22 maja odbyła się 4 Kurdeszowa ZaDyszka w Kostrzynie. Nasze sołectwo wystąpiło w koszulkach z logiem sołectwa i gminy,jako Team:

• Aneta Tokarz
  • Sylwia Stokowska
  • Mariusz Stokowski- który w ogólnej klasyfikacji zajął 68 miejsce na 463 osób
  • Katarzyna Stokowska
  • Ilona Walczak – która w swojej kategorii wiekowej zajęła 2 miejsce a 9 wśród kobiet.
  • Joanna Weinert- Dudzińska- która otrzymała puchar i dyplom dla najstarszej biegaczki biegu.

Podczas biegu głośno kibicowała nam Pani Sołtys, której dziękujemy za zorganizowanie koszulek, przybycie na zawody no i za „catering”