Bieg Mikołajkowy

Bieg Mikołajkowy 04

Dnia 4 grudnia przy Skansenie Miniatur w Pobiedziskach odbył się kolejny Bieg Mikołajkowy.  Na starcie stawiło się niemal 250 uczestników.

Od godz. 10:00 rozpoczęły się biegi Trasami Elfów. Dzieci, podzielone według kategorii wiekowych, pod czujnym okiem Pani Mikołajowej, pokonały dystans 200m, 400m oraz 600m. Bieg główny rozpoczął się od godz. 11:00. Jego trasa wiodła malowniczymi terenami wokół zbiornika wodnego Łowiska „Pstrąg”. Najszybsi uczestnicy pokonali 5-kilometrowy dystans w ciągu zaledwie 18 minut. Po przekroczeniu linii mety, na każdego czekał pamiątkowy medal oraz gorący posiłek i napoje.

Najszybszym biegaczom każdej z kategorii wiekowych, rozdane zostały również statuetki, które wręczali Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji – Jakub Waligóra, Sekretarz  Gminy Pobiedziska – Artur Ostatkiewicz oraz Radny – Wojciech Radecki .

Mimo mroźnej aury, wszystkim uczestnikom dopisała pogoda ducha.Dziękujemy za tak entuzjastyczny odbiór kolejnej imprezy biegowej organizowanej przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. Z niecierpliwością oczekujemy Państwa na starcie kolejnych naszych wydarzeń.