Dobre drogowe doniesienia

DCIM100MEDIADJI_0369.JPG
Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Pobiedziska Zbigniew Zastrożny wspólnie z Radną Powiatu Poznańskiego Małgorzatą Halber spotkali się 12 września 2018 w siedzibie Starostwa Powiatowego z wicestarostą Tomaszem Łubińskim w sprawie zadań inwestycyjnych powiatu w gminie Pobiedziska.
 
Jak informuje Zbigniew Zastrożny w trakcie spotkania przekazane zostały informacje o:
rozpoczęciu już we wrześniu przebudowy drogi Pobiedziska węzeł Iwno,
ujęciu w planie inwestycyjnym remontu drogi Jankowo-Biskupice,
dokończeniu remontu w Latalicach
wstępnej akceptacji wspólnej budowy obwodnicy Pobiedzisk.
 
„Dotychczasowa dobra współpraca oraz zaangażowanie radnych powiatu pozwala z optymizmem myśleć o szybkiej realizacji tych tak bardzo oczekiwanych przez mieszkańców zadań.”
 
Po spotkaniu Małgorzata Halber powiedziała:
 
„We współpracy wiele udało zrobić się już z zadań powiatowych w naszej Gminie. Cieszy, że w rozmowach umiemy sprecyzować plany na dalsze działania, a władze i urzędnicy Gminy Pobiedziska potrafią wizje przemienić w realne i bardzo konkretne plany. Rozmowa o obwodnicy i akceptacja pomysłu i chęć doprecyzowania planu jej budowy cieszy mnie bardzo. Jest realna szansa w perspektywie 2-3 lat na wyprowadzenie transportu ciężarowego z Pobiedzisk. Dziękuję Wiceburmistrzu i kolego Marku ( Marek Lis Radny Powiatu Poznańskiego – przyp.red) za konstruktywny poranek w Starostwie. Jak ufam dla dobra i bezpieczeństwa mieszkańców.”