Dobry występ Karateków Raven Pobiedziska

IMG_7585

Pobiedziski Klub Karate Raven po raz pierwszy był organizatorem zawodów Karate z cyklu Liga Karate.
W lidze uczestniczyło 130 zawodników z 15 klubów. Raven Pobiedziska reprezentowała 30 osobowa ekipa z sekcji w Pobiedziskach, oraz Wronczynie. Nasi zawodnicy znakomicie spisali się zdobywając 16 miejsc medalowych: 2 złote, 4 srebrne, oraz 10 brązowych medali. Dzięki temu w klasyfikacji generalnej zajęliśmy pierwsze miejsce. Złote medale zdobyli: Patrycja Pancer w kumite indywidualnym, Jan Brończyk w kihon., srebrne medale zdobyli: Adam Cebulski w kumite, Zofia Pacek w Kumite, Jakub Norbeczak kihon początkujący, Małgorzata Chudy kichon, brązowe medale zdobyli: Jan Brończyk kata indywidualne, Zofia Pacek kata indywidualne, Julia Mrówczyńska kata indywidualne, Kacper Hadyński kumite, Jakub Bortkiweicz kumite, Jakub Pacyk kumite, Julia Mrówczyńska kumite, Filip Graffunder kihon, Jilia Krąkowska kihon. Według trenera Jacka Kruka turniej stał na dobrym poziomie organizacyjnym i sportowym, a zdobyte medale naszych zawodników dobrze rokują na przyszłość. W lidze wystartowali również nasi najmłodsi podopieczni na co dzień trenujący w przedszkolu. Przedszkolaki rywalizowali w konkurencji kihon podstawowy. Każdy z uczestników otrzymał drobne słodkie upominki i dyplomy pamiątkowe. Zawody odbyły się 2 kwietnia br. w Zespole Szkół w Pobiedziskach.

Relacja: Jacek Kruk