Zarząd Dróg Powiatowych apeluje

oznakowanie-lipiec (1)

Trwa przebudowa drogi Iwno – Pobiedziska. Prowadzone prace wymagają zamknięcia drogi dla ruchu. Zarząd Dróg Powiatowych w Poznaniu apeluje do kierowców o zwracanie uwagi na oznakowanie.

 

24 lipca 2020 roku zatwierdzona została tymczasowa organizacja ruchu na drodze Pobiedziska – Iwno – informuje  Zarząd Dróg Powiatowych w Poznaniu. Do czasu zakończenia przebudowy, kierowcy muszą korzystać z objazdu, który wyznaczony został przez Buszkówiec, Tarnowo, Jagodno i Promno.

Trwające prace to kolejny już etap remontu drogi Iwno – Pobiedziska. Wcześniej powstała ścieżka rowerowa na odcinku od Pobiedzisk do Kociałkowej Górki i dalej do węzła Iwno. Wymieniona została konstrukcja jezdni na fragmentach drogi oraz wybudowana kanalizacja deszczowa w Kociałkowej Górce.

Zakres trwających prac obejmuje wzmocnienie i poszerzenie jezdni do 6 metrów. Zleciliśmy już również – w ramach prac uzupełniających – przebudowę jezdni na odcinku od Kociałkowej Górki do Kapalicy – informują inspektorzy Zarządu Dróg Powiatowych w Poznaniu.

 

(źródło: Zarząd Dróg Powiatowych w Poznaniu)