Dzień Nauczyciela 2020

DSC_6448

Wczoraj tj. 15 października w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Pobiedziskach Burmistrz Ireneusz Antkowiak  spotkał się z dyrektorami gminnych placówek oświatowych oraz nauczycielami, którzy w tym roku zostali wyróżnieni nagrodą Burmistrza. Za dobre zarządzanie szkołą w czasach kryzysu, za mozolne budowanie zespołu nauczycieli i pracowników szkoły po trudnym okresie strajkowym, za wspieranie nauczycieli w organizacji zdalnego nauczania, by uczniowie mieli ciekawe możliwości zdobywania wiedzy oraz za dobry kontakt z rodzicami w okresie ich wzmożonego zaangażowania, w edukację –  nagrody otrzymali dyrektorzy: Maciej Krzywdziński – SP w Pobiedziskach, Tadeusz Bochiński – ZSPiP  w Biskupicach, Alina Mańka – SP w Jerzykowie, Beata Bor – SP we Wronczynie, Katarzyna Woźniak – SP w Węglewie, Paweł Goźdź – ZS w Pobiedziskach Letnisku, Jolanta Łakomska – Przedszkole „Wesołe Skrzaty” w Pobiedziskach oraz Beata Molenda- Sierzchuła – Przedszkole „Niezapominajka” w Pomarzanowicach.

Natomiast za  wybitne zaangażowanie oraz szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej nagrody otrzymali nauczyciele z ZS w Pobiedziskach Letnisku Jadwiga Błażejewska i Renata  Szpindor oraz Katarzyna  Skwarek z Przedszkola „Wesołe Skrzaty” w Pobiedziskach.

Dziękując za trud wkładany w codzienną, pełną zaangażowania i oddania pracę, Burmistrz  Ireneusz Antkowiak  wszystkim pracownikom oświaty życzył dużo zdrowia, zadowolenia z dotychczasowych osiągnięć, niesłabnącego zapału, a także poczucia dobrze spełnionego obowiązku oraz  pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.

Na uroczystości obecni byli: Przewodniczący Rady Miejskiej Gminy Pobiedziska Józef Czerniawski, Sekretarz Gminy Artur Ostatkiewicz oraz Kierownik Referatu do spraw Oświaty i Wychowania Irena Anioł.

 DSC_6447  DSC_6449 DSC_6461 DSC_6465 DSC_6469 DSC_6473 DSC_6477 DSC_6478 DSC_6482 DSC_6483 DSC_6486 DSC_6487