Huragan po rundzie

foto

             Rundę wiosenną sezonu 2018/19 mają za sobą drużyny Miejsko Gminnego Klubu Sportowego Huragan Pobiedziska. Siedem zespołów naszego stowarzyszenia (łącznie ok. 150 zawodników) w pierwszym półroczu 2019 roku rozegrało ponad 60 meczów ligowych w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

                Niewiele zabrakło, aby huraganowa społeczność mogła się cieszyć z awansu seniorów na wyższy szczebel, obejmujący rywalizację ligową z drużynami z całej Wielkopolski. Ostatecznie czerwono-czarni zajęli drugie miejsce w szesnastozespołowej tabeli, gromadząc w 30 spotkaniach 60 punktów. Szansa na poprawę wyniku z minionego już sezonu nadarzy się w weekend 10/11 sierpnia, kiedy to rozpocznie się ligowa rywalizacja nowego sezonu. Zespoły młodzieżowe Akademii Huraganu Pobiedziska w ostatnim półroczu zaliczyły 400 jednostek treningowych, co daje ok. 500 godzin spędzonych na boisku pod okiem wykwalifikowanej kadry szkoleniowej, nie wliczając w to meczów ligowych oraz gier kontrolnych.

                Więcej ciekawych i aktualnych informacji dotyczących pobiedziskiego piłkarskiego klubu znaleźć można na stronie internetowej www.huraganpobiedziska.pl oraz na portalach społecznościowych facebook – huragan1937, instagram – huraganpobiedziska, twitter – @Huraganiści i kanale youtube – huragan.TV.

(gk)