Kolejne biegowe przygody Borowo Młyn Team

14468421_1103746426371077_4007920604839866713_o

11 września w Zalasewie, odbył się III Bieg Agrobex Leśna Piątka , nasz sołecki Team wystąpił w 9 osobowym składzie- Aneta Tokarz, Katarzyna Stokowska, Sylwia Stokowska, Paulina Walda, Ilona Walczak, Mariusz Stokowski, Patryk Stokowski, Marcin Stokowski oraz Kacper Walda.

W niedzielę 25 września odbył się -1 półmaraton Szpot Swarzędz. Nasza drużyna sołecka, wyruszyła w 7 osobowym składzie- Mariusz Stokowski, Marcin Stokowski, Katarzyna Stokowska, Sylwia Stokowska, Ilona Walczak, Aneta Tokarz oraz Joanna Weinert-Dudzińska. Dla większości drużyny był to debiut na tym dystansie, długość trasy: 21,097 km. Najszybszy z drużyny, Mariusz ukończył bieg w czasie 01:33:59, pozostałe wyniki, Marcin 01:50:43, Ilona 01:56:44, Sylwia 02:01:47, Joanna 02:15:08, Aneta i Kasia. Joanna Weinert-Dudzińska w swojej kategorii wiekowej zajęła 2 miejsce.

W niedzielę 2 października odbył się „I Bieg Pobiegnij Dla Onkoludków”, na dystansie 6 kilometrów w Lasku Marcelińskim. Zebrane środki przeznaczone zostały dla dzieci z Oddziału Onkologii Dziecięcej w Szpitalu Klinicznym nr 4 im. Jonchera w Poznaniu: pomoc w leczeniu, paczki świąteczne i atrakcje podczas wizyt na oddziale by choć na chwilę ubarwić ich życie szpitalne. W biegu uczestniczyli Marcin, Aneta, Kacper, Paulina. Najszybciej na mecie pojawił się Marcin z czasem 00:27:51, zajmując 16 miejsce, w swojej kategorii wiekowej 4.