Kolejne sukcesy Kacpra Stokowskiego

20190629_164757

Mieszkaniec gminy Pobiedziska – Kacper Stokowski, który jest uczniem  SP im. Maksymiliana Jackowskiego we Wronczynie, jako jedyny w gminie trenuje motocross.   W 2018 r. młody kierowca motocykla offroadowego zdobył m.in. tytuł Mistrza Okręgu Poznańskiego MX 85.   W tym roku Kacper powtórzył sukcesy. Na  zawodach w Ornecie, gdzie odbyła się II runda Mistrzostw Polski w Motocrossie, Kacper po dwóch wyścigach zajął 8 miejsce na 38 zawodników. Podczas III rundy  Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej w Ostrowie Wlkp. i  IV rundy strefy zachodniej w Głogowie stanął na najwyższym podium.  Drugie miejsce  wywalczył  w wyścigu na dohamowywanie o XXXVII  puchar Głogowa oraz 28 lipca w Lemierzycach podczas  V rundy  MX85.  Zawodnik przygotowuje się się do kolejnych zawodów i obecnie w kwalifikacji Strefy Polski Zachodniej utrzymuje 1 pozycję. Gratulujemy