Koncert Noworoczno – Karnawałowy w Pobiedziskach

_MG_6111

Koncert Noworoczno – Karnawałowy wzbudził  wiele emocji i wzruszeń. W części oficjalnej Burmistrz Ireneusz Antkowiak w wywiadzie  z dziennikarką Anną Przewoźniak wspomniał Pobiedziska sprzed 30 lat, swoich poprzedników i ich zasługi dla rozwoju naszej gminy.  Po raz jedenasty w historii miasta zostało przyznane, ustanowione z okazji 750-lecia nadania praw miejskich Pobiedziskom,  najwyższe wyróżnienie gminne  „Odnowiciel” . W uznaniu wybitnych zasług,  za krzewienie polskiej i regionalnej historii, postawę życiową, zaangażowanie  i wybitne zasługi w rozsławianiu Gminy Pobiedziska  w dziedzinach: wiedzy, kultury i sztuki statuę „Odnowiciel 2018” wręczono Panu Tadeuszowi Panowiczowi.  Interpretacje najbardziej rozpoznawalnych utworów  mogliśmy wysłuchać podczas wspaniałego koncertu „Swing Stars- NEW YORK, NEW YORK” Grzegorza Wilka wraz z zespołem Żorskiej Orkiestry Rozrywkowej.

Tak ocenili koncert Mieszkańcy

„ Lothar Dziwoki, który zwyczajnie urzekł nas swoją osobą, żartem i sposobem bycia. Koncert noworoczny, który odbył się w dniu dzisiejszym nie był tylko koncertem, a przynajmniej mam inne odczucia. Coś się zmieniło w ludziach. To coś nadzwyczaj pozytywnego i dobrego. I na koniec chciałbym też zaznaczyć, że jestem dumny z Pana Ireneusz Antkowiak, który jako burmistrz naszej gminy potrafi jednoczyć, a nie dzielić. Przy tym wszystkim, co zostało powiedziane nie odczułem, ani krzty goryczy, a jedynie szczerość i ciepło płynące ze sceny. W tym momencie człowiek powinien wyłączyć internet, radio, tv, aby jak najdłużej pozostać w tym błogostanie unikając wszystkiego, co zniekształca obraz i miesza w głowie”.

Dziękujemy: Oskar Matysiak

 „To było moje marzenie, pan Wilk to wokalista o wielkim talencie i niesamowitym wokalu”.

Anna Reślińska

„Powiem krótko. To było wydarzenie!!! Kto nie był niech żałuje. Grzegorz Wilk ze wspaniałym zespołem muzycznym potrafił stworzyć niezapomnianą atmosferę. Przepiękne spotkanie. Irku gratuluję !!! Bardzo dobrze spędzony wieczór”.

Sławomir Jerzyński

 

_MG_5902 _MG_5917 _MG_5966 _MG_5975 _MG_6059 _MG_6310 _MG_6317 _MG_6366 _MG_6393 _MG_5669 _MG_5697 _MG_5816 _MG_5869