Konkurs fotograficzny „Czyste Powietrze w obiektywie”

czyste powietrze konkurs foto

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu ogłosił konkurs fotograficzny z okazji Międzynarodowego Dnia Czystego Powietrza „Czyste Powietrze w obiektywie”.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu serdecznie zaprasza na konkurs fotograficzny.

Konkurs fotograficzny pn. „Czyste Powietrze w obiektywie” jest skierowany do wszystkich mieszkańców województwa wielkopolskiego.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie zdjęcia ukazującego jak uczestnik dba o jakość powietrza w swoim otoczeniu, w nawiązaniu do programu priorytetowego Czyste Powietrze. Zdjęcie wykonanej pracy należy umieścić pod postem konkursowym na stronie Facebook Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu  https://www.facebook.com/wfosgw.poznan w czasie trwania konkursu. Zdjęcie może przedstawiać zarówno codzienne czynności, jak również zorganizowane akcje, w których uczestnicy biorą udział.

Na zdjęcia konkursowe WFOŚiGW czeka do niedzieli 24 września, do końca dnia.

Jury wyłoni jednego zwycięzcę konkursu i przyzna także dwa wyróżnienia.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym poniżej i serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Pokażmy jak dbamy o Czyste Powietrze w Wielkopolsce!

Regulamin konkursu Czyste Powietrze w obiektywie

https://www.wfosgw.poznan.pl/aktualnosci-z-funduszu/zapraszamy-na-konkurs-fotograficzny-z-okazji-miedzynarodowego-dnia-czystego-powietrza-czyste-powietrze-w-obiektywie/

czyste powietrze konkurs foto