O powiecie dowiesz się w czasie rajdu!

Grupa rowerzystów z dzieckiem na czele na asfaltowej ścieżce rowerowej

Chcesz wiedzieć więcej o powiecie, w którym mieszkasz? Czytaj https://powiat.poznan.pl/powiat/relacje/. Zaglądając na stronę Powiatu Poznańskiego, można nie tylko pogłębić swoje wiadomości o powiecie, ale też zwiększyć szanse na wygraną w konkursie wiedzy, jaki odbędzie się  w ramach najbliższej edycji Rajdów Rowerowych im. Kazimierza Nowaka organizowanych przez OSiR Pobiedziska.

 

Na tej właśnie stronie można znaleźć informacje z różnych dziedzin życia. Pasjonaci sportu znajdą na przykład relacje z  kortów tenisowych – https://powiat.poznan.pl/powazny-tenis-w-sobocie/, z zawodów lekkoatletycznych – https://powiat.poznan.pl/julia-zdeklasowala-rywalki/, a także wieści o wynikach kolarzy:

”Na welodromie w Pruszkowie odbyły się młodzieżowe mistrzostwa Polski w kolarstwie torowym. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się tam reprezentanci Klubu Kolarskiego Tarnovia Tarnowo Podgórne oraz UKS TFP Mróz Jedynki Kórnik. Pięć medali, w tym dwa złote, jeden srebrny i dwa brązowe – to dorobek zawodników KK Tarnovia.” Więcej: https://powiat.poznan.pl/medale-mlodych-kolarzy-2/.

Nie  tylko sportowcy osiągają sukcesy. Jak można przeczytać na stronie https://powiat.poznan.pl/ Starosta odebrał nagrodę.

„W Hotelu Ossa w Ossie w województwie łódzkim, w gminie Biała Rawska, podczas XXVI Zgromadzenia Ogólnego Związku Powiatów Polskich, starosta poznański Jan Grabkowski odebrał nagrodę Super Powiatu oraz wyróżnienie za drugie miejsce w klasyfikacji powiatów powyżej 120 tysięcy mieszkańców, w Ogólnopolskim Rankingu Gmin i Powiatów 2019.”

 

Źródło: https://powiat.poznan.pl/