SUKCESY JUDO SMECZ NA MATACH

307155087_515908313872192_577634012750562735_n
Dwa medale przywiozła drużyna Judo Smecz Pobiedziska z Międzywojewódzkich Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików w judo.
Pobiedziski klub reprezentowany był przez: Natalię Konieczkę startująca w wadze 48 kg, Hannę Wróblewską rywalizującą w wadze 57 kg, Małgorzatę Lisowską, która startowała w wadze 70 kg i Janka Brończyka w wadze 73 kg. Po zaciętych pojedynkach Gosia Lisowska wywalczyła 2 miejsce, a Janek Brończyk stanął na 3 stopniu podium.
Małgorzata Lisowska stoczyła trzy trudne walki, które doprowadziły ją do finału. Tam natrafiła na zawodniczkę z Nowej Soli koło Zielonej Góry. Rywalka wykorzystała błąd pobiedziskiej judoczki i wygrała. Drugie miejsce na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Polski to bardzo dobry wynik. W zawodach tych startowały zawodniczki i zawodnicy z województw wielkopolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego.
Z pojedynków, jakie stoczył na tym turnieju Jan Brończyk, druga walka była najdłuższa, najbardziej zacięta i najbardziej wyrównana. Mimo minimalnej wygranej w drugiej walce zawodnika reprezentującego Wrocław, Jan Brończyk walczył dalej w turnieju. Każdy kolejny pojedynek wygrywał w ciągu kilkudziesięciu sekund. Ostatecznie zajął trzecie miejsce.
Natalia Konieczka sklasyfikowana została na 7 miejscu a Hanna Wróblewska na miejscu 9. Wszyscy reprezentanci pobiedziskiego klubu wykazali się zaangażowaniem i chęcią walki. Dziękujemy i życzymy kolejnych udanych występów. Ogromne podziękowania kierujemy też do Rodziców zawodniczek i zawodników, którzy dodają sportowcom otuchy.
Przypominamy, że pobiedziska sekcja judo prowadzi nabór zawodników. Spotkania zainteresowanych z trenerem odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 16:00. w Szkole Podstawowej przy ul. Kostrzyńskiej w Pobiedziskach.
308351547_6316567935036761_8632076928681354006_n 308049822_6316567928370095_1579345616823785185_n