Szanowni Państwo!

objazd1

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się kolejna edycja Biegu Jagiełły – Tip Topol Półmaratonu Pobiedziska. Tak jak w ubiegłych latach, start i meta zawodów zlokalizowane są w Pobiedziskach przy ul. Kostrzyńskiej (na wysokości Szkoły Podstawowej). Trasa biegnie ulicą Kostrzyńską w Pobiedziskach, następie drogą powiatową nr 2486P przez Kapalicę aż do miejscowości Kociałkowa Górka, w której zorganizowany zostanie punkt nawrotny na biegu.

Cała trasa zostanie całkowicie wyłączona z ruchu drogowego w godzinach od 9:00 do 13:00.  Nie będzie możliwy wjazd na trasę biegu z dróg publicznych oraz dróg gruntowych,  a także z prywatnych posesji, firm, instytucji i parkingów na całej długości trasy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, na każdej bramie wjazdowej znajdującej się na trasie biegu rozwieszona będzie biało czerwona taśma ostrzegawcza. Apelujemy o niepozostawianie zaparkowanych samochodów na trasie biegu.

Uprzejmie prosimy o wcześniejsze zaplanowanie ewentualnych wyjazdów oraz o stosowanie się do poleceń służb porządkowych.