Udany start łuczników z Pobiedzisk

Turniej Łuczniczy o Buchar Burmistrza Miasta i Gniny Pobiedziska-3830

25 kwietnia na nowym obiekcie OSiR w Pobiedziskach – Torach Łuczniczych – przy Skansenie Miniatur odbyły się „I Zawody o Puchar Burmistrza MiG Pobiedziska”.

W zawodach otwarcia sezonu wzięło udział ponad 50 zawodników z 7 klubów z terenu Wielkopolski, województwa kujawsko- pomorskiego, a także z Ukrainy. Mimo bardzo niesprzyjającej pogody, która utrudniała przeprowadzenie konkurencji, zawodnicy sekcji łuczniczej działającej przy OSiR w Pobiedziskach spisali się znakomicie. Po raz drugi w tym roku (pierwszy raz na Halowych Mistrzostwach Wielkopolski), nasz zawodnik Wacław Dziwiec zdobył pierwsze miejsce w kategorii młodzików. Puchar wręczył osobiście Ireneusz Antkowiak, Burmistrz Miasta i Gminy Pobiedziska. Cieszy nas również fakt, iż na trzecim miejscu w tej kategorii wiekowej stanął również nasz zawodnik Jan Michalak. W kategorii juniorów młodszych na podium stanął  Jakub Przybylski, który zajął 2 miejsce.

Na uznanie zasługuje postawa naszych pań. . W kategorii juniorek młodszych tuż za podium uplasowały się dwie nasze zawodniczki kolejno Weronika Woźniak miejsce 5, Maja Laskowska miejsce 6, a kategorii młodziczek na 5 miejscu uplasowała się Michalina Michalak. Sukcesami mogą pochwalić się także starsze koleżanki. I tak w kategorii seniorek miejsce drugie wywalczyła Bernadetta Michalak a tuż za podium na miejscu 4 uplasowała się Magdalena Laskowska.

Sukcesy łuczników naszej sekcji bardzo cieszą dyrektora OSiR w Pobiedziskach p. Jakuba Waligórę, który przez całe zawody kibicował naszym zawodnikom. Wszyscy  otrzymali od Burmistrza gratulacje i życzenia dalszych sukcesów w tym pięknym sporcie. Nagrody ufundował Market Mrówka.

Mariusz Dietrich

Turniej Łuczniczy o Buchar Burmistrza Miasta i Gniny Pobiedziska-3988 Turniej Łuczniczy o Buchar Burmistrza Miasta i Gniny Pobiedziska-3977  Turniej Łuczniczy o Buchar Burmistrza Miasta i Gniny Pobiedziska-3976 Turniej Łuczniczy o Buchar Burmistrza Miasta i Gniny Pobiedziska-3965  Turniej Łuczniczy o Buchar Burmistrza Miasta i Gniny Pobiedziska-3942  Turniej Łuczniczy o Buchar Burmistrza Miasta i Gniny Pobiedziska-3932  Turniej Łuczniczy o Buchar Burmistrza Miasta i Gniny Pobiedziska-3848 Turniej Łuczniczy o Buchar Burmistrza Miasta i Gniny Pobiedziska-3844 Turniej Łuczniczy o Buchar Burmistrza Miasta i Gniny Pobiedziska-3830 Turniej Łuczniczy o Buchar Burmistrza Miasta i Gniny Pobiedziska-3826 Turniej Łuczniczy o Buchar Burmistrza Miasta i Gniny Pobiedziska-3813 Turniej Łuczniczy o Buchar Burmistrza Miasta i Gniny Pobiedziska-3805 Turniej Łuczniczy o Buchar Burmistrza Miasta i Gniny Pobiedziska-3802 Turniej Łuczniczy o Buchar Burmistrza Miasta i Gniny Pobiedziska-3791 Turniej Łuczniczy o Buchar Burmistrza Miasta i Gniny Pobiedziska-3770  Turniej Łuczniczy o Buchar Burmistrza Miasta i Gniny Pobiedziska-3760 Turniej Łuczniczy o Buchar Burmistrza Miasta i Gniny Pobiedziska-3753 Turniej Łuczniczy o Buchar Burmistrza Miasta i Gniny Pobiedziska-3749 Turniej Łuczniczy o Buchar Burmistrza Miasta i Gniny Pobiedziska-3730 Turniej Łuczniczy o Buchar Burmistrza Miasta i Gniny Pobiedziska-3729  Turniej Łuczniczy o Buchar Burmistrza Miasta i Gniny Pobiedziska-3724 Turniej Łuczniczy o Buchar Burmistrza Miasta i Gniny Pobiedziska-3722 Turniej Łuczniczy o Buchar Burmistrza Miasta i Gniny Pobiedziska-3716 Turniej Łuczniczy o Buchar Burmistrza Miasta i Gniny Pobiedziska-3713 Turniej Łuczniczy o Buchar Burmistrza Miasta i Gniny Pobiedziska-3708 Turniej Łuczniczy o Buchar Burmistrza Miasta i Gniny Pobiedziska-3700 Turniej Łuczniczy o Buchar Burmistrza Miasta i Gniny Pobiedziska-3698 Turniej Łuczniczy o Buchar Burmistrza Miasta i Gniny Pobiedziska-3685 Turniej Łuczniczy o Buchar Burmistrza Miasta i Gniny Pobiedziska-3677 Turniej Łuczniczy o Buchar Burmistrza Miasta i Gniny Pobiedziska-3830