Wielkie Nabory 2019 – odbierz piłkę na start i rozpocznij piłkarską pasję!

grafika na facebooka

Ruszyły wrześniowe nabory do nowo otwartych grup treningowych w Pobiedziskach. Dołącz do struktur największej akademii w Zachodniej Polsce i buduj z nami pomarańczową rodzinę! Na ten moment w Akademii Piłkarskiej Reissa w Pobiedziskach trenuje blisko 70 zawodników – czas na Twój początek piłkarskiej pasji! Szukamy nowych twarzy w rocznikach: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat). Na powitanie każdy zawodnik otrzyma pakiet, w skład którego wchodzą: 2 bezpłatne treningi, klubowa piłka, rezerwacja miejsca w grupie treningowej, opieka klubowych specjalistów, w tym m.in. fizjoterapeuty, dietetyka ubezpieczenie NNW, udział w turniejach.

Treningi Akademii Piłkarskiej Reissa w Pobiedziskach odbywają się na Orliku przy ul. Kiszkowskiej 7 i boisku przy ul. Kostrzyńskiej 23. Dodatkowo każdy uczestnik może korzystać z treningów przez 12 miesięcy w roku (zarówno w wakacje, jak i w ferie).

W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 724277119 lub mailowego:  p.mazur@akademiareissa.pl.

Zapisz się i odbierz piłkę!

https://apr.cas.cogitech.pl/rejestracja