Zapraszamy do e-wypożyczeń z Biblioteki w Pobiedziskach

Legimi kwiecień 2021

Mimo zamkniętych drzwi Bibliotek, zapraszamy do czytania! Tysiące e-booków dla czytelników Biblioteki w Pobiedziskach za darmo!

 

Zachęcamy do dokonania zamówienia  kodu dostępu do platformy Legimi! To największa e-wypożyczalnia w Polsce. Nowości wydawnicze, dostępne są w dniu ich premiery. Zamówienia kodów do wykorzystania w kwietniu – dostępne od 30.03 do 2 kwietnia. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, sms, e-mail lub przez messenger!

Zadzwoń, wyślij smsa od wt. do pt. – 721 095 542

Napisz: pobiedziska@bppob.pl
Wyślij wiadomość na messengerze z fanpage: Biblioteka w Pobiedziskach lub z  www.bppob.pl

Podaj swój aktualny adres e-mail, gdzie wyślemy kod! Dla chętnych mieszkańców miasta i gminy Pobiedziska chcących korzystać z e-wypożyczeń, nie będących jeszcze naszymi czytelnikami,  możliwe jest  zapisanie się do Biblioteki – w formule za zamkniętymi drzwiami:   prosimy o pobranie karty zapisu ze strony internetowej: http://bppob.pl/jak-zostac-czytelnikiem/. Skan lub fotografię wypełnionej karty zapisu  przesłać na adres: pobiedziska@bppob.pl razem z zamówieniem  na kod dostępu. Karta czytelnika będzie do odbioru po ponownym otwarciu Bibliotek. Ze wzgledu na specyfikę platformy – kody wydajemy zwykle w pierwszych trzech dniach miesiąca. Kwietniowe już od 30.03. Przypominamy o naszej Wirtualnej Bibliotece na czas koronawirusa – gdzie zebraliśmy linki do otwartych e-bibliotek:
http://bppob.pl/pobiedziska-wirtualna-biblioteka-na-czas-koronawirusa/

 

Pozdrawiamy i zapraszamy do CZYTANIA w formie na jakiej pozwalają okoliczności.