Konkurs o gminie Pobiedziska w Radiu Poznań!!!

POBIEDZISKA 30 LAT SAMORZĄDU LUDZIE

Doceniona została za najtrudniejszy w Wielkopolsce półmaraton. Wyróżniona za jeden z obiektów turystycznych, a przede wszystkim za lasy i jeziora. Czy domyślacie się Państwo, o jaką gminę chodzi? W najbliższy poniedziałek, 25 maja z okazji 30-lecia Samorządu Terytorialnego w Polsce na antenie Radia Poznań rozpocznie się SMS-owy konkurs wiedzy o gminie Pobiedziska.

 

Zabawa potrwa do środy, 27 maja. Każdego dnia słuchacze będą mogli odpowiedzieć na trzy pytania i wygrać trzy nagrody. Zwycięzcami konkursu o gminie Pobiedziska zostaną trzy osoby, które w danym dniu najszybciej wyślą sms z trzema prawidłowymi odpowiedziami.

 

Co trzeba zrobić, aby zdobyć nagrodę? Słuchać Radia Poznań, na falach którego po godz. 10:00 zadane zostaną pytania. Następnie wysłać SMS o treści: radiopoznan i po spacji odpowiedzieć poprawnie na zadane 3 pytania. Odpowiedzi należy wysłać SMS-em pod nr 71 – 601 – koszt SMSa 1,23 z VAT. Tekst nie może przekraczać 300 znaków łącznie ze spacjami.

 

Autorzy 3 pierwszych poprawnych smsów zdobywają nagrody, których fundatorem jest Gmina Pobiedziska, współorganizator konkursu.

 

REGULAMIN reg2 konkursu antenowego-Pobiedziska2020 – ok

 

 

ZAPRASZAMY do zabawy!!!